Červenec 2011

Nebaví..

28. července 2011 v 19:30 | Kia
chjo.. nuda.. všude kam se podívám.. nuda.. nemám co psát.. fotky se mi nechce přidávat.. jinak Chex dojel v pohodě i to malý růžový SMko..

Ajkýý

21. července 2011 v 20:31 | Kia
Dny na nic.. ptáte se proč ? Prší.. prší.. a zase prší.. jo déšť mám ráda ale tenhle mě štve, a proč ? Kia nemůže ven fotit koníky.. Je to šílený, takový krásný počasí bylo a teď tohle ?? No, další záležitost, Chexík se někde kous.. nemyslím to doslova, ale tak že je na poště jen mamka nemá čas ho vyzvednout -_-" zítra by to ale stihnout mohla.. a jestli ano, v sobotu očekávejte foto z jeho příjezdu a odhalení fajného a zároveň tajného koníka.. :) uhodnete kdo to je ? Napovím jedná se o malinkýho SM.. šup šup hádejte šmudlové.. :) jinááák, Ashley si zvrtla kotnik.. :/ je to velká rána zvláště proto že měla trénovat na závod poníků který měla jet proti své kamarádce Laně.. takže naše Ash si tu skáče po jedná noze jako zajíc :D má i malé berličky :D pač občas opravdu na tu nohu došlápnout nemůže..

Jak se mají koníci ?

Koníci se majou vcelku fajn, Heart s Cefem zase vyvádijou trampoty, schovávají kartáč
e a zlobí tím hodně Brendu která má teď starostí nad hlavu..

To je pro dnešek vše.. vaše Kia..

PS: Hádejte tajného koníka :)

Fotky Despa

15. července 2011 v 12:18 | Kia
Fotenky až dnes, včera vypadl proud..
V záři sluníčka..

Kopýtka jako z čokolády.. Yum :3

Jeho hrdý postoj !

S Cefariem (vždyť je poloviční, chudáček malá)

Omlouvám se za čas a datum..
Snad se líbily, omlouvám se že fotky jsou občas mázlé a některé jsou příliš velké ale s foťákem taťky pracovat neumim.. dnes se pokusím je vzít spolu s Valčou ven na projížďku..
Zatim se mějte, páčko Vaše Kiaa..

Dlouhá doba co ?

12. července 2011 v 23:24 | Kia |  Novinky
Ahoj, ahoj, ahoj.. tak jsem z5 našla se chvíle času tak píšu, a chci vám sdělit že s blogováním končím.. s Breyery tak půl na půl.. dnes jsem měla narozky a snad překecám mamku aby jsme objednali Chexe.. je to můj vysněný beryerek, ano v ČR ho má snad každý ale já ho naprosto žeru... jinak breyery budu sbírat i nadále ale asi začnu se SM.. zdají se mi moc moc moc KAWAI (roztomilí) a já na Kawai věcech teď trošku ujíždím.. takže se mějte.. přeju všem mnoho dalších nových koníků, a výher v soutěžích vaše Kia

Fotenka Chexíka ještě v bedničceVidejko mé nové lásečky (ano mluvím o MMORPG hře zvanou Aion, kdo chce může se připojit na serveru Soul-Aion..)